고객센터

실력있고 노련한 웁스의 전문가들이 확실한 상담을 약속드립니다.

Плажовете, които трябва да посетите в Тайланд

페이지 정보

작성자 Alice 조회16회 작성일 24-03-11 18:17

본문

Базиран на красотата на този плаж, най-продаваният роман на Алекс Гарланд, остров пукет самостоятелно Плажът по-късно е направен във филм с участието на Леонардо ди Каприо. Книгата проследява съдбата на малка, остров пукет самостоятелно разкрепостена общност от международни скитници, остров пукет самостоятелно които създават свой собствен плажен рай на остров в Националния морски парк Анг Тонг в Тайланд. Остров, който илюстрира и двете правила, е Ко Чанг, където раят е установил своето постоянно пребиваване. Ко Чанг (Островът на слоновете) е вторият по големина остров в Тайланд. Най-големият от 52-те острова Koh Chang Marine National Park, всички от които са почти неекскурзия до тайланд пукеткоснати от модернизацията с изобилните си природни ресурси, е блажено непокътнат и невредим. Без градове, с малко пътища и 70 процента от острова, покрит с тропически гори, Ко Чанг е истинско скривалище на острова – неразработен, недокоснат и оставен бездействащ в продължение на десетилетия – което мнозина смятат за прикрита благословия. Благословия за вашите очи е това, което някои може да нарекат плажа Най Янг на остров Пукет.

Phuket-Taun-Staryj-gorod-Phuketa-ekskursii-chto-posmotret-samostoyatelno-kak-dobratsya.jpg

Последният пълен ден имаше една специална мисия – да види красотата на природата. Заедно с моя местен приятел отидохме да завладеем Гърба на дракона. Крайната точка беше плажът Big Wave Bay и като бонус вечерта посетихме село Shek O. И това е съвсем различна картина в сравнение с града. Има още много какво да видите и откриете в градските паркове на Хонг Конг, още върхове, заливи и острови. И разбира се, повече градски истории, в които да участвате. Трябва да кажа, че първата ми среща с този град беше наистина страхотна, както и цялото пътуване до Азия. Като цяло туристически бюра в пукет някои моменти не беше лесно, тъй като имах работа по време на пътуването, но беше много добро изживяване и сега мога да кажа, че съм по-наясно как да планирам времето си. Ако някой ме попита дали бих искал да изчакам половин година, за да отида на няколкоседмично пътуване-само-без-работа-включено или да имам няколко пътувания през същия период, но комбинирайки го с моята дизайнерска работа, Ще попитам - къде ми е билетът до най-близкия полет, а? If you liked this post and you would certainly such as to get additional info relating to остров пукет самостоятелно kindly see our own website. Дори писането на тези две части от историята и припомнянето на тези дни ме накараха да се почувствам наистина добре. Повече пътувания и ярки впечатления, пукет и островът на костенурките това е моят слоган за 2019!

Освен това можете да правите много забавни дейности като каяк, катерене, рафтинг и много други. Ла Пас е една от най-добрите дестинации за търсачите на приключения. Ако искате да посетите това място, това ще бъде най-доброто време да се насладите на еднодневни ски турове за по-малко от $90,00, което включва транспорт и храна. Други дейности включват Cholita Wrestling, остров пукет самостоятелно това е нещо, което прилича повече на WWE и lucha libra комбинирани и много други, които ще ви забавляват, докато останете там. Това може да е малко прекалено много за вашия бюджет, но трябва да кажа, че доброто прекарване в Австралия или някъде в Нова Зеландия си заслужава. Можете да се възползвате от невероятно настаняване, което разполага с всички необходими неща, от които се нуждаете. Добавяне на повече пикантност към вашето пътуване е круизно пътуване, последвано от невероятни ястия на борда, възможности за забавление и транспорт до и от различни места.

Около южната страна на плажа ще намерите скалиста зона, която е добре известно място за гмуркане с шнорхел или гмуркане. Тези, които искат някаква високооктанова дейност, могат да опитат каране на джет, парасейлинг или плуване. Пясъкът на този плаж също издава забавен плющен звук, когато вървите по него. Плажът Ката на Пукет се състои от различни места - Ката Ной (къс) и Ката Яй (дълъг). Kata Noi буквално се превежда като Малката Ката и е по-малката, по-малко населена от двете. Разположен в северната част на Ката Бийч, Ката Ной е дълъг около 700 метра и е много по-тих. Той също така предлага най-фините бели пясъци, живописна гледка към малкия остров Koh Pu, особено по време на залез слънце и уединено, спокойно островно усещане. Въпреки че може да изглежда, че плажната ивица на Kata Noi е доминирана от луксозния курорт Katathani, има много обществени зони, на които да се насладите. Плажът е идеален за дейности като гмуркане с шнорхел, боди сърф и сърф. Много по-дълъг, пукет съвети по-широк и по-достъпен е плажът Ката Яй, остров пукет самостоятелно който се намира на север от плажа Ката Ной.

Възпоменателното събитие се проведе в парка Лома (карта тук) и беше председателствано от президента на Административната организация на провинция Пукет (OrBorJor) Пайбун Упатисинг. Една германка на събитието каза пред Phuket Gazette, че голяма група от разширеното й семейство е била в Патонг, когато цунамито е ударило. „Семейството и роднините ми бяха тук. Учих в университет в Германия и трябваше да се явя на изпити, така че не можах да дойда за Коледа. Смятах да се присъединя към тях по-късно, за да празнуваме заедно Нова година." Тогава един от роднините ми се обади и ми каза, че 10 членове на семейството ми са били хванати от вълните. Втурнах се към Пукет. Само няколко оцеляха", каза тя, ридаейки. Даниел Бруни, 43, дойде в Тайланд през 2004 г. с брат си, за да пътуват за три месеца. „След като стигнахме до Пукет, брат ми реши да посети Као Лак, така че отиде там сам", времето в пукет синоптик спомня си той. „Когато дойде цунамито, се обадих на брат ми, но той не ми отговори.